„Magazyn Pielęgniarki Operacyjnej” zrodził się z idei powstania Stowarzyszenia Pielęgniarek Operacyjnych. Jest pismem środowiskowo-zawodowym, nośnikiem informacji o środowisku, ważnym dla grupy zawodowej pielęgniarek operacyjnych. Powinien też być „skrzynką kontaktową”, dawać oparcie, wzmacniać więzy, pobudzać do inicjatywy. Nasze środowisko jest „zamknięte” i mało widoczne w środowisku medycznym.

Magazyn jest adresowany do pielęgniarek operacyjnych pracujących w sali operacyjnej, należy również polecić go chirurgom, jako czasopismo, które może przyczynić się do lepszej współpracy zespołu operującego. Dlatego też zaprosiłam do współpracy, jako stałych autorów, wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie chirurgii, jak i w środowisku medycznym.

Mam nadzieję, iż „Magazyn Pielęgniarki Operacyjnej” spełni pozytywną rolę edukacyjną w zakresie ustawicznego kształcenia pielęgniarek operacyjnych.

Drogie Pielęgniarki Operacyjne, zachęcam do współpracy, przekazujcie swoje doświadczenia, chciałabym, aby nasz magazyn przypominał jak ważną jesteśmy grupą zawodową.

Liczę się z Państwa krytycznymi uwagami, które pozwolą na stałe podnoszenie jakości naszego czasopisma. Zachęcam do współpracy i mam nadzieję, iż wkrótce zrodzą się piękne artykuły, których to Państwo będziecie autorami. Proszę o zapoznanie się z zasadami publikacji.

Ewa Grabowska

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci