Szanowni P.T. Autorzy i Reklamodawcy

Aby wszystkim zainteresowanym, tj. Autorom, Czytelnikom i redakcji ułatwić pracę, kilka zasad, dotyczących nadsyłania artykułów.

AUTORZY

  1. Artykuł przysyłamy pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Wpisujemy tytuł naukowy, specjalizację/funkcję i reprezentowaną instytucję.
  3. Tekst nie powinien przekraczać 6.000 znaków ze spacjami (ok. 2 str. tekstu). Artykuły większe będziemy dzielić na części, ale będziemy się starali tego unikać, ponieważ różny czas ukazywania się Magazynu nie sprzyja „łączeniu” treści przez Czytelników.
  4. Artykuł powinien mieć czytelną strukturę (śródtytuły, pogrubienia treści szczególnie istotnych). Dobry artykuł kończy się wnioskami (podsumowaniem). Kursywy używamy do cytatów.
  5. Zdjęcia/ilustracje: duże i wyraźne, dołączone do artykułu jako pliki źródłowe + wklejone i podpisane w tekście.
  6. Uwaga: do artykułów proszę nie dodawać zdjęć ilustracyjnych ściągniętych z internetu – będziemy je usuwać, a zdjęcia własne opisywać jako źródło: zdjęcia własne. Proszę także podawać źródła rycin, tabel i schematów, jeżeli są wykorzystywane z internetu.

Zapraszamy do publikowania własnych doświadczeń, prac i materiałów szkoleniowych.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatnosci